Division 1 östra 2002-03
Div1 östra spelas i 14 omgångar där lagen möts i dubbelmöten. De fyra främsta går till play-off och lag 5-8 får spela vidare i div1 Vår.

Spelade matcher:

2002-11-16  HIK/AIK Bandy - Gustavsbergs IF.......2-3
2002-11-16  Oxelösunds IK - IK Tellus.............4-3
2002-11-16  Värmbol/Katrineholm - Sköndals IK.....7-4
2002-11-16  Västanfors IF - Tillberga IK..........5-5

2002-11-19  Tillberga - HIK/AIK...................3-10
2002-11-20  Gustavsberg - Värmbol/Katr...........14-4
2002-11-20  Tellus - Västanfors...................4-1
2002-11-20  Sköndal - Oxelösund...................2-5

2002-11-23  Gustavsberg - Sköndal.................8-3
2002-11-23  HIK/AIK - Tellus......................8-4
2002-11-23  Värmbol/Katr - Tillberga..............8-4
2002-11-23  Västanfors - Oxelösund................4-0

2002-11-26  Tillberga - Gustavsberg...............6-3
2002-11-27  Tellus - Värmbol/Katr.................5-4
2002-11-27  Oxelösund - HIK/AIK...................5-6
2002-11-27  Sköndal - Västanfors..................4-5

2002-11-30  Gustavsberg - Tellus..................4-7
2002-11-30  HIK/AIK - Västanfors..................3-6
2002-11-30  Tillberga - Sköndal...................6-5
2002-12-01  Värmbol/Katr - Oxelösund..............7-15

2002-12-04  Tellus - Tillberga....................3-8
2002-12-04  Oxelösund - Gustavsberg...............3-5
2002-12-04  Sköndal - HIK/AIK.....................6-6
2002-12-04  Västanfors - Värmbol/Katr.............7-8

2002-12-07  Gustavsberg - Västanfors..............4-3
2002-12-07  Värmbol/Katr - HIK/AIK................2-12
2002-12-08  Tellus - Sköndal......................4-7
2002-12-08  Tillberga - Oxelösund.................5-5

2002-12-11  Oxelösund - Tillberga.................6-3
2002-12-14  HIK/AIK - Värmbol/Katr................8-5
2002-12-14  Sköndal - Tellus......................2-7
2002-12-14  Västanfors - Gustavsberg..............2-3

2002-12-18  Gustavsberg - Oxelösund...............4-2
2002-12-18  HIK/AIK - Sköndal.....................6-6
2002-12-18  Tillberga - Tellus....................5-5
2002-12-18  Värmbol/Katr - Västanfors.............3-4

2002-12-26  Tellus - Gustavsberg..................6-8
2002-12-26  Oxelösund - Värmbol/Katr..............6-7
2002-12-26  Sköndal - Tillberga...................6-3
2002-12-26  Västanfors - HIK/AIK..................3-8

2002-12-31  Gustavsberg - Tillberga...............4-3
2002-01-02  HIK/AIK - Oxelösund...................8-3
2003-01-02  Värmbol/Katr - Tellus.................6-6
2003-01-02  Västanfors - Sköndal..................5-4

2003-01-05  Tellus - HIK/AIK......................4-7
2003-01-05  Oxelösund - Västanfors................4-7
2003-01-05  Sköndal - Gustavsberg.................4-4
2003-01-05  Tillberga - Värmbol/Katr..............3-8

2003-01-08  HIK/AIK - Tillberga...................6-1
2003-01-08  Oxelösund - Sköndal...................5-12
2003-01-08  Värmbol/Katr - Gustavsberg...........11-6
2003-01-08  Västanfors - Tellus...................7-2

2003-01-11  Gustavsberg - HIK/AIK.................3-7
2003-01-11  Tellus - Oxelösund....................8-2
2003-01-11  Sköndal - Värmbol/Katr...............10-6
2003-01-11  Tillberga - Västanfors................4-8


Tabell:

HIK/AIK.............14  10  2  2   97-54   22
Gustavsberg.........14   9  1  4   73-63   19
Västanfors..........14   8  1  5   67-56   17
Värmbol/Katr........14   6  1  7   86-104  13
---------------------------------------------
Tellus..............14   5  2  7   68-73   12
Sköndal.............14   4  3  7   76-76   11
Oxelösund...........14   4  1  9   64-82    9 
Tillberga...........14   3  3  8   59-82    9
 


Jimmy Andersson
jimmy@jimbobandy.nu